Entegre Isı Pompası

Isı pompaları; Doğada var olan enerjiyi kullanarak , ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılarlar. Elektrik Enerjisini sadece var olan enerjiyi taşıma esnasında kullanırlar. 1 birim elektrik enerjisine karşılık 4 birim ısı enerjisi üretirler. Isıtma işlemi için yakıt tüketimi yapmazlar. Toprak, su ve hava kaynaklı olarak kullanılabilirler.

Entegre Isı Pompası

Isı pompaları kirliliğe neden olmazlar. Yanma işlemi gerçekleşmediği için bacaları yoktur. Tüm evinizi düşük enerjiyle homojen şekilde ısıtırlar.

Isı pompaları radyatörlerlere, fan-coillere ve sıcak su boylerlerine monte edilebilir. Bireysel ve merkezi olarak kullanılabilir. Ayrıca doğalgazdan bağımsız olduğu için abonelik gibi işlemlere gerek kalmaz.

Yenilenebilir enerji sistemleri ve ısı pompası entegrasyonu ise ısı pompalarının enerjiyi taşıma noktasında kullandığı elektriği güneşten veya rüzgardan sağlamasına yönelik bir sistemdir. Böylece kurulum ve bakım maliyeti hariç hiçbir maliyetiniz olmadan ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılamanızı sağlar.